Nasıl yardımcı olabiliriz?

“mFACT hakkında detaylı bilgi alabilir ve teklif isteyebilirsiniz.”

Görünenden daha fazla detay ve güvenebileceğiniz tek  üç boyutlu yazıcı!
 • Çift ekstruder
 • Baskı yapabildiği malzemeler ABS ve PLA
 • Destek malzemeler HIPS ve PVA
 • Kontrollü ısı ortamı(60 °C iç ortam sıcaklığı)
 • Otomatik tabla kalibrasyonu.
 • 7′ dokunmatik ekran.
 • Türkçe arayüz desteği.
 • 200*200*200 üretim hacmi
 • Wi-Fi ve LAN

Çift Ekstruder

Karmaşık model ve karmaşık geometrili tasarımlarınızı mFACT 3D yazıcı ile eşi yada benzeri olmayan çift extruder teknlojisini kullanarak keşfedin. Zor parçalar ve model baskısındaki büyük açıları yapmak için altını destek malzeme ile doldurmak gerekiyor. Bu destek malzemesini atmak için ikinci bir ekstrudere ihtiyaç vardır. Yazma kafasında kullanılan malzemeye ait olan ekstruderi aşağıda tutarak yazma işlemi gerçekleştirir, diğer ekstruderi 1 cm yukarıya kaldırarak baskıya çarpmasını engeller. mFACT çift ekstruder teknolojisi kullanarak baskınızı iki farklı renkte  çıkartabilirsiniz. Yazma kafası belirli bir sıra halinde baskı yazma işlemi yapar iken Nozzle’lardaki malzeme akıntısı sorunu olmadığı için üretim tablası üstüne bir sütun(pillar)  baskı alanı eklemez bu size zaman ve malzeme tasarrufu sağlar. mFACT’in benzersiz ve sıradışı yazma kafası sayesinde kaliteli ve hızlı baskılar elde edebilirsiniz.

Otomatik Tabla Seviyesi Ölçümü

mFACT 3 Boyutlu yazıcının devamlılığının verdiği avantajdan dolayı otomatik seviye ölçümü yapabilmektedir. Kalibrasyon tablası ile bir defaya mahsus kalibrasyon yaptıktan sonra nozzle yükseklik değerini bulacaktır. Bu işlemden sonra sonra tasarımınızı hazırlayıp baskı için mFACT’ e yüklüyorsunuz. Piyasadaki diğer cihazlar gibi tabla eğimini veya kağıt koyarak ölçmenize gerek yok bu işlemi mFACT otomatik yapmaktadır.

Filamentler

mFACT 3D yazıcı geniş filament yelpazesi kullanımı sunar. İyi sonuçlar elde etmeniz için tasarlanıp formüle edilmiştir. 3D model baskıyı kullanacağınız yere göre filament seçimi yapabilirsiniz. Kullandığınız  filamente göre Optimize edilmiş Simplify3D profillerini kullanarak size kaliteli ve iyi baskılar sunar. mFACT’in filament sensörleri sayesinde yazma işlemi yarıda kalmaz filamenti tekrar yükleyerek kaldığı yerden devam eder. mFACT 3D yazıcının nozzle sıcaklıkları 280° C’ye kadar çıkabilmektedir. Bu özelliğinden dolayı 3D yazıcı için üretilen piyasadaki tüm filament türlerini sıcaklık değerlerine göre ayarlayarak kullanabilirsiniz. Desteklenen filament çapı 1.75 mm’ dir.

Yüksek mukavemet, darbe direnci ve uzun ömürlüdür. Nihai ürün olarak kullanılabilir.85°C ‘ye kadar dayanıklı.

Mısır ve şeker kamışı gibi nişasta içeren bitkisel ürünlerden elde edilmektedir. 50° C’ye kadar dayanıklıdır.

ABS ile genellikle destek filamenti olarak kullanılır. Üretilen objeden kolaylıkla ayrılabilir. Çeşitli çözücülerde kolaylıkla çözülür.

Karmaşık modeller ve derin iç boşluklar için destek gerektiren yerlerde kullanılır. PVA suda kolay çözünebilir.

Ortam Isısı

mFACT 3 Boyutlu yazıcısındaki ısı dağılım ve kontrol yöntemleri sayesinde dolululuk oranı %100 olan büyük baskıları katmanlar arası açılmalar olmadan rahatlıkla basabilirsiniz. Dışarıdan içeriye verilen hava sayesinde ortamda homojen bir ısı dağılımı sağlanmaktadır. Ortam Isısı 60° C’ye kadar çıkabilmektedir. Bu sayede genel olarak doluluk oranı yüksek parça çıkararak yüksek kuvvetlere dayanıklı baskı elde edebilirsiniz.

Dokunmatik Ekran

7″ dokunmatik LCD ekran ile cihazın tüm kontrollerini sağlayıp baskı esnasında durumu izleyebilirisiniz. Çok dilli ve estetik arayüz tasarımı kullanımı kolay mFACT 3 boyutlu yazıcısı üstünde tam kontrol sağlarsınız.

Diller
 • mFACT 3D yazıcıyı daha rahat kullanmanız ve anlayabileceğiniz dil seçenekleri arayüzde mevcuttur. Güncel dil seçenekleri İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Türkçedir.

Wi-Fİ ve LAN

 • mFACT 3 boyutlu yazıcısı ister kablolu (LAN) ister kablosuz (Wi-Fi)  internete bağlayarak parçalarınızı uzaktan yazdırabilirsiniz ve yükleyebilirsiniz ve güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Filament Haznesi

 • Filamentleri muhafaza ederek çalışma esnasında takılmasını veya dolanmasını önleyerek sorunsuz bir baskı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapalı haznede filamentlerinizi uzun süre saklayarak bekletebilirsiniz.

Baskı Depolama

 • Tasarımdan sonra oluşturmuş olduğunuz mFACT baskı dosyalarınızı mFACT 3D yazıcısına yükleyerek saklayabilirsiniz. 2 GB’ye kadar çok sayıda baskı tasarımınızı saklayıp hızlı şekilde yazdırabilirsiniz. Bu depolama alanına Wi-Fi, LAN ve USB port üzerinden yüklemeler yapabilirsiniz.
Üretim Hacmi
 • 200 x 200 x 200 mm’ lik geniş hacim kapasitesi sayesinde büyük baskılarınızı başarılı bir şekilde çıkartabilirsiniz. Üretim alanındaki özel tasarımımız sayesinde doluluk oranı yüksek ve büyük parçaları rahatlıkla yazdırabilirsiniz.

Katman Kalınlığı

 • mFACT 3 boyutlu yazıcı ile 50 mikrometre’den 400 mikrometre’ye kadar katman çözünürlüğünde baskılar üretebilirsiniz. Baskının katman kalınlıkları artıkça baskı kalitesi artmaktadır. Parçanızı hızlı yazdırmak için katman kalınlığını artırarak kısa sürelerde baskı işlemi yapabilirsiniz.
Soğutma Sistemi
 • mFACT 3 boyutlu yazıcısı dengeli bir soğutma sistemi teknlojisine sahiptir. Dışarıdan alınan hava sayesinde ortam ısısını ve ısı homojenliğini kontrol edip kaliteli ve karmaşık baskıları üretebilirsiniz. Bu şekilde kafa içerisinde filament tıkanma ihtimali yoktur.

Üretim Tablası

 • mFACT 3 boyutlu yazıcısının üretim tablası çıkarılıp, takılabilir ve cam dan yapılmıştır. 200 x 200  mm üretim alanı ve Isıtılmış cam tabla sayesinde bir çok farklı malzeme kullanarak baskı yapabilirisiniz. Dimafix kullanarak üretim esnasında parçanızın cam tablaya iyi yapışmasını ve üretim sonunda ise soğuduktan sonra kendi kendine camdan ayrılmaktadır. Kolay ve hızlı çıkarılabilir cam tablası sayesinde parçanızı dışarıda sökebilirsiniz veya suya tutarakta sökebilirsiniz. 120° C ‘ye kadar tabla sıcaklığını ayarlayabilirsiniz bu sayede çeşitli filament seçeneklerini kullanarak  baskı yapabilirsiniz.

Filament Sensörleri

 • mFACT’de 3 boyutlu baskı esnasında filament bitince baskınız yarım kalmaz. Filament sensörlerimiz aracılığı ile baskıyı duraklatıp filamenti değiştirmenizi ister değiştirdikten sonra baskıya kaldığı yerden devam eder. Herhangi bir sorun olduğunda filament akmasını veya filament makarasının dönmesini engelleyecek birşey olduğunda baskıyı duraklatıp sizden sorunu çözmenizi ister sorun çözüldükten sonra baskı işlemi kaldığı yerden devam eder.

Ekran Koruyucu

 • Baskı esnasında veya herhangi bir anda mFACT’de ekran koruyucusunu aktif ederek 3D yazıcıya kendi belirlediğiniz şifre ile 2. kişilerin müdahelesini engelleyebilirsiniz. Baskınızı başlatıp ekran koruyucusunu aktif ederek cihazdan uzaklaşabilirsiniz. Ekran koruyucunda baskının önizlemesini yapabilirsiniz , yazma esnasında kaçınca katmanda olduğunu ne çizdiğini, önceki katmanları ve sonraki katmanları izleyebilirisiniz.

Filament Sürme

 • Filamenti iten ekstruder dişlisi nozzle ve radyatör sisteminin girişinde çok yakındır. Buda bize çok geniş filament seçimi vermektedir. Filament itme payı düşük olduğu için baskı kalitesinde pozitif olarak baskınıza etki eder.

Dayanıklı Metal Şase

 • mFACT 3 boyutlu yazıcısı metal şaseden oluşmaktadır. Paslanmaz çelik ve metal şaseden oluşmasından dolayı dayanıklıdır. Isıyı hapsederek ortam ısısını homojen şekilde dağıtır ve dayanıklılıktan dolayı devamlılık anlamında mFACT’i ön plana çıkarıyor.